ФОРУМ

курсови работи

 
Picture of Bianka Lazarova
курсови работи
by Bianka Lazarova - Tuesday, 24 November 2009, 2:48 PM
 
Здравейте колеги(и най-вече психолози)!
Искам да попитам дали на някой са му останали(в архива) курсови работи по Информатика при проф.Лютов?Ще ви бъда много задължена,ако ми помогнете( bib4eto_5@abv.bg)
Първа година Психология задочно съм и вече се побърквам :)
Благодаря педварително на всички!
:)
Re: курсови работи
by Radoslav Parvanov - Wednesday, 25 November 2009, 10:39 AM
 
Ami az imam ama za parvi kurs parvia semestar word i power point varshat li ti rabota prashtam ti da gi vidish
Picture of Bianka Lazarova
Re: курсови работи
by Bianka Lazarova - Wednesday, 25 November 2009, 1:14 PM
 
Mnogo ti blagodarq tochno za purviq semestur mi trqbva!!!Obe6tavam po4erpka :))A samo da pitam(s risk da sum o6te po nahalna) temata proizvolno li q izbra ili nqkoi ti q dade,za6toto az izteglih konspekta na Lutov toi navsqkade e edin i su6t,ottam li da izbiram?Pitam te za da znam dali pak trqbva da hodq,da tursq sekretari i t.n za da polu4a tema.O6te vednuj ti blagodarq!!!
:)
Re: курсови работи
by Radoslav Parvanov - Wednesday, 25 November 2009, 1:22 PM
 
ami ne az sam si izbrah temata pak inache na ispita ot konspekta ispitvat :) niama za kakvo da blagodarish gledai da zemesh ispita da pocherpish az go zeh :)
Picture of Bianka Lazarova
Re: курсови работи
by Bianka Lazarova - Wednesday, 25 November 2009, 1:44 PM
 
Izvinqvai,pak sum az :)prosto tolkova mnogo sum se panikiosala za toq izpit 4e nqmam dumi.Izpita proti4a v edin den nali razbrah 4e e na nqkolko 4asti.Interesuva me ima li nqkoq 4ast koqto da e ustna?Dano da nqma za6toto togava 6te stane mnogo zle:)A i kursovata na fla6ka trqbva da si q zanesa nali?Izob6to kakto predpolagam si ostanal s vpe4atlenie az si nqmam nikakva predstava kakvo se slu4va na tozi izpit??
:)
Re: курсови работи
by Radoslav Parvanov - Wednesday, 25 November 2009, 1:55 PM
 

Sega ispita proticha na dve chasti da pri kogo beshe na uprajnenie parvata chast e pismenna vtorata ti gledat kursovata rabota i te pitat tova otkade go napravi tova kak go napravi poprincip ne e strashen ispita ako imash oste vaprosi skype mi e :) kursovata tribva da e na flashka da nese izviniavai niama za kakvo

Picture of Elena Georgieva
Re: курсови работи
by Elena Georgieva - Thursday, 3 June 2010, 1:13 PM
 
pfffff kashata e pylna, az neznam kak uspqh da mina s 5 1-viq semestar, sega za Informatika 2-ra chast kak se sluchvat neshtata, malko info ako moje... gledam prezentaciq s power point trqbva da se pravi i tablica v Exel, koeto e nai-golqmata myka s teq formuli... :(
Picture of ayhan mustafa
Re: курсови работи
by ayhan mustafa - Sunday, 6 December 2009, 3:22 PM
 

здравей трябва ми курсова работа по информатика при пр.Бакърджиева за word ако може да ми помогнете .благодаря предварително